Ласкаво просимо!

Руку та серце на білому коні!

Ви зустріли дівчину своєї мрії, яка перевернула ваш світ? Настав час для наступного дуже серйозного кроку? Чим романтичніше будуть Ваші заручини, тим вище шанси НЕ «дістати гарбуза» і згадувати цю подію разом до глибокої щасливої старості. Просіть руки Вашої єдиної… верхи на білому коні! З величезним букетом троянд! Під музику скрипаля! Станьте для неї казковим Принцем, якого вона так довго чекала! Наприклад, як зробив це Романтик у знятому нами відеокліпі. А доставку Білого Коня до місця заручин, попереднє навчання Принца і організацію всього заходу забезпечить «під ключ» наш висококваліфікований персонал!

Святкові спортивні шоу у Вашу честь!

  

Показові змагання з кінного спорту на Кубок імені Вас, «всіми коханого» — або в честь будь-якого «винуватця» свята (ювіляра, імениника, молодят, тещі, вашої фірми тощо) організовуються за правилами FEI, з підняттям прапора України, з призовим фондом та урочистим нагородженням Кубком, грамотами та медалями. Екскурсія по базі, спілкування з кіньми, шурпа і хаш в котлі або м’ясна сковорідка на кострищі — все для Ваших гостей. Інформація про подію розміщується на сайтах http://gorod.dp.ua/; http://www.new-most.info, інших ЗМІ, запрошується телебачення. DVD-диск з унікальними видеофотокадрами надовго збереже Ваші незабутні враження. Приклад — в оглядовому коротенькому відекліпі.

Навчання верховій їзді та прогулянки верхи

 
Наші тренери — заслужені майстри кінного спорту навчать Вас верховій їзді — крок, рись, галоп — відчуття польоту і почуття умиротворення будуть Вам підвладні! Приклад тренування в коротенькому відеокліпі. А кінні прогулянки дорослим і дітям забезпечать досвідчені інструктори, гарантуючи безпеку.

 

Після інтенсивного тренування або верхової прогулянки по сосновому лісі та берегу мальовничого озера гідно завершить програму Вашого відпочинку водно-оздоровчий комплекс з великим 15-метровим найчистішим басейном, гостьовим залом до 15чол. в мисливському стилі і сауною (сухий або «мокрий» пар), закріпивши отриманий заряд бадьорості та здоров’я на весь тиждень.

Іпотерапія (лікування кіньми)

  

Спілкування з кіньми, іпотерапія (лікувальна верхова їзда), лікують безліч хвороб, перелік яких необмежений, адже кінь — істота, обдарована особливою символічною силою!

Свадьба1 Эскорт СвМилы

Весільна прогулянка нареченого і нареченої на конях, кінний ескорт кортежу наречених внесуть незабутнє різноманітність в церемоніал Вашого весілля і на все щасливе життя збережуть для «молодят» у фотографіях і відеофільмах пам’ять про цю знаменну подію!

Детальніше про діяльність ентузіастів по популярізації кінного спорту, залучення широких верств населення до фізичної культури та масових видів спорту, вимог з підготоки дітей для вступу в кінно-спортивну школу, а також з іншими можливостями щодо активного відпочинку з сім’єю або друзями ви можете ознайомитись на спеціалізованому сайті «Кінна академія» — ласкаво просимо!

З можливостями подальшого розвитку любимої Вашому серцю справи, підвищення статусу та престижу підприємства, яким ви керуєте або володієте, Ви зможете ознайомитись в цьому промобуклеті або відекліпі.

КПШНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» ДМР

https://dneprhorses.wordpress.com

E-mail: ekdm@ukr.net

Тел.: 736-18-05

(067)9204655

(099)7024562

Реклама%d такие блоггеры, как: