Про нас

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву з кінного спорту» Дніпропетровської міської ради має давні традиції і веде свою історію від кінно-спортивної секції, створеної в 1962 році при іподромі в районі проспекту Кірова. У 1965 році вона була перенесена на вулицю Передову і за роки свого існування переросла в дитячо-юнацьку школу, має унікальний в регіоні цілісний майновий комплекс, що включає в себе адміністративно-побутові приміщення, критий манеж, спортивно-оздоровчий центр, конкурне, выїздкові поля, шпрингартен і стайні. З 1986 року школа має статус спеціалізованої, в 2010 році їй присвоєна, а в 2014 і 2018р. підтверджена вища категорія. Основне завдання колективу — це створення умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, самореалізації дітей та молоді, цілеспрямована підготовка резерву для збірних команд України. Школа готує спортсменів-професіоналів, майстрів вищих досягнень за таким олімпійських видів кінного спорту, як виїздка, конкур, триборство. За період роботи в школі підготовлено: 3 майстри спорту міжнародного класу, 42 майстри спорту, 187 кандидатів у майстри спорту, 265 спортсменів I розряду, 1137 — II і III розрядів.

Є тренувальною базою збірної України з п’ятиборства.

Тренерсько-викладацький колектив СДЮСШОР складається з фахівців вищої кваліфікації, які мають спеціальну освіту, особистий досвід виступів у кінному спорті і педагогічний стаж. Тренери школи — майстра і заслужені майстри спорту, чемпіони і призери як СРСР, СНД і України, так і багатьох міжнародних змагань.

Спортивна школа проводить набір дітей 11 — 12 років за заявою встановленої форми після здачі нормативів по загальній фізичній підготовці. Навчання безкоштовне, за рахунок державного бюджету України.

       Директор        Заст. з учб/тр.роботи         Заст.Директора 

https://dneprhorses.files.wordpress.com/2018/04/d0bad0bed0bdd0bed0b2d0b0d0bbd0bed0b2-d0b2d0b21.jpg  Крят АА

Коновалов В.В.         Велика Л.Т.                    Крят А.А.

Наши тренери-викладачі, «ковалі» чемпионів:

Денисенко Кобл Максименко

Денисенко С.В.        Коблова   Н.Г.               Максименко В.В.          

ХД  Katya Кравченко

Хаданович О.П.       Диннікова К.Д.              Кравченко Г.В.

Сало Мила Багацкая.jpg

Сало С.О.                  Тараненко М.О.            Багацька О.В.

Наш незамінні:

 Рыбак Доктор

 Ветлікар Ківель Т.Н.    Главбух Рибак О.В.   Лікар Черненко М.Б.

КостяВет  Хрипкова Т.Г.

«Зоотехнік» Костя       Ст.методист Хрипкова Т.Г.

КПШНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» ДМР

https://dneprhorses.wordpress.com

E-mail:dpuahorses@ukr.net

Тел.: (067)9204655

(099)7024562


Реклама%d такие блоггеры, как: