Про нас

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву з кінного спорту» Дніпропетровської міської ради має давні традиції і веде свою історію від кінно-спортивної секції, створеної в 1962 році при іподромі в районі проспекту Кірова. У 1965 році вона була перенесена на вулицю Передову і за роки свого існування переросла в дитячо-юнацьку школу, має унікальний в регіоні цілісний майновий комплекс, що включає в себе адміністративно-побутові приміщення, критий манеж, спортивно-оздоровчий центр, конкурне, выїздкові поля, шпрингартен і стайні. З 1986 року школа має статус спеціалізованої, а в 2010 році їй присвоєна, в 2014р. підтверджена вища категорія. Основне завдання колективу — це створення умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, самореалізації дітей та молоді, цілеспрямована підготовка резерву для збірних команд України. Школа готує спортсменів-професіоналів, майстрів вищих досягнень за таким олімпійських видів кінного спорту, як виїздка, конкур, триборство. За період роботи в школі підготовлено: 3 майстри спорту міжнародного класу, 42 майстри спорту, 187 кандидатів у майстри спорту, 265 спортсменів I розряду, 1137 — II і III розрядів.

Є тренувальною базою збірної України з п’ятиборства.

Тренерсько-викладацький колектив СДЮСШОР складається з фахівців вищої кваліфікації, які мають спеціальну освіту, особистий досвід виступів у кінному спорті і педагогічний стаж. Тренери школи — майстра і заслужені майстри спорту, чемпіони і призери як СРСР, СНД і України, так і багатьох міжнародних змагань.

Спортивна школа проводить набір дітей 11 — 12 років за заявою встановленої форми після здачі нормативів по загальній фізичній підготовці. Навчання безкоштовне, за рахунок державного бюджету України.

Директор                  Зам. по спорту           Старший тренер

Касьянов ПВ  

Касьянов П.В.              Велика Л.Т.                   Хаданович О.П.

Наши тренери-викладачі, «ковалі» чемпионів:

Денисенко КоблНГ Вера

Денисенко С.В.          Коблова   Н.Г.                Максименко В.В.          

Кармазина А.А.  z7jKTxuoUYg Кравченко

Кармазіна О.А.              Лимар Н.С.              Кравченко Г.В.

Сало    Багацкая.jpg

Сало С.О.                      Хрипкова Т.Г.            Багацька О.В.

Наш незамінний персонал:

 Рыбак Доктор

 Ветлікар Ківель Т.Н.   Главбух Рибак О.В.      Лікар Черненко М.Б.

КостяВет Саранюк

«Айболить» Костя      Зооінженер Саранюк О.Г.

КПШНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» ДМР

https://dneprhorses.wordpress.com

E-mail: dphorses@gmail.com

Тел.: (097)2377206

(066)6452735


Реклама%d такие блоггеры, как: